Poznaj Nas Girls and Yoga

Poznaj nas

Każda mata ma swoją Yoga Girl z przypisaną jej asaną – pozycją jogi. Nasze maty wyróżniają się autorskimi projektami, są inspirowane sztuką i historiami kobiet.

Dla nas joga to obserwacja własnych myśli i odczuć, zabieranie ich do codziennego życia. To przestrzeń poczucia siebie, ale też lepsze zrozumienie innych. Natomiast sztuka uwrażliwia nas i otwiera na otaczające nas piękno. To ekspresja myśli, emocji i wyobrażeń. Joga i sztuka to piękny związek ciała i umysłu.

Z chęci podzielenia się tym niezwykłym połączeniem, powstała marka GIRLS and YOGA, która jest opowieścią o naszej wrażliwości na świat i o wartościach płynących z praktyki jogi.

Wierzymy, że razem możemy przekazać więcej piękna i dobra, być dla siebie i innych inspiracją, pomagać sobie dzieląc się doświadczeniem, pasją i radością do bycia sobą.

Szukamy w sobie siły odważnie, świadomie i czule by otwierać się na zmiany. Podążamy za swoją intuicją i staramy się czerpać jak najwięcej energii od siebie nawzajem, z natury, codzienności, z małych rzeczy.

Motywem przewodnim naszej marki są dziewczyny i ich jogowe opowieści, które możecie poznać na profilu Instagram @dziewczynyijoga.
Mamy nadzieję, że ta przestrzeń zainspiruje Cię i znajdziesz tutaj wymarzoną matę dla siebie.

Niech nasze maty dodają Ci piękna na Twojej jogowej drodze.

Poczuj sztukę pod stopami.