Kolekcje mat do jogi

Girls and Yoga maty do jogi Kolekcja Devi

Devi jest odważna. Nie boi się porażek. Wierzy, że każda próba ma znaczenie. Nie podejmuje jej dla samego celu, ale dla poznania siebie w drodze do niego. Devi nie przywiązuje się i nie oczekuje efektów, a każde jej działanie wypełnia entuzjazm. Znajduje siłę w sobie. Wprowadzi Cię w świat rysunku. Maty mają wzór liścia miłorzębu. Ginkgo to bliskość natury i długowieczność.

Girls and Yoga maty do jogi Kolekcja Padma

Padma jest świadoma. Roztacza wokół siebie głęboki spokój. Kiedy przebywasz blisko, zatrzymanie przychodzi naturalnie. Chwile w ciszy dają przestrzeń do obserwacji i przynoszą odpowiedzi. Z delikatnością i uważnością dba o siebie, bliskich i świat. Maty mają wzór spreju.

Girls and Yoga maty do jogi Kolekcja Lia

Lia jest szczera. Lia ma otwarte serce i tak podchodzi do życia. Z ciekawością i bez obaw próbuje tego, co przynosi codzienność. Wyzwania traktuje jako możliwość poznania się w nowej sytuacji. Obserwuje reakcje swojego serca. Lia stawia granice, by dbać o nie z czułością. Maty z tej kolekcji wprowadzą Cię w świat akwareli. 

Girls and Yoga maty do jogi Kolekcja Ima

Ima jest wytrwała. Ima jest zarówno uziemiona, jak i elastyczna. Te dwie właściwości sprawiają, że w życiu czuje dużo lekkości i łagodności. Docenia zmiany, ponieważ niosą mądrość. Czuje wartość cykliczności świata. Każdy etap celebruje z ciekawością, kiedy mija, jest gotowa na następny. Maty mają delikatny i rozproszony wzór ombre.

Girls and Yoga maty do jogi Kolekcja Lou

Lou jest czuła. Utrzymuje swoją siłę i łagodność w równowadze. Lou dobrze wie, że strach hamuje działanie. Nie boi otwierać się i ufać, ponieważ czuje siłę swoich wartości. Odżywia swoje serce czułością i wrażliwością. Słucha intuicji. Kolekcja mat muśniętych pędzlem. 

Mata do jogi Lia watercolour violet

SLOW down
377,00 PLN

Mata do jogi Devi ginkgo pink

CHILL out
337,00 PLN

Mata do jogi Devi ginkgo white

MOVE on
417,00 PLN

Mata do jogi Devi ginkgo black

SLOW down
377,00 PLN

Mata do jogi Ima ombre pastel

SLOW down
377,00 PLN

Mata do jogi Lou brush light

MOVE on
417,00 PLN

Mata do jogi Padma spray pink

CHILL out
337,00 PLN

Mata do jogi Padma spray blue

SLOW down
377,00 PLN